Vyhřívání sedadla - 12V, rozměr 300 x 260mm, elektrické

765 Kč
Expedice do 3 pracovních dnů
Můžeme doručit do:
28.6.2024

Poduška elektrického vyhřívání sedadla pro čtyřkolky, motorky, skútry aj. bez kabeláže a spínače

Detailní informace

Detailní popis produktu

Universální poduška elektrického vyhřívání sedadla pod čalounění pro čtyřkolky, motorky, skútry a jiná sedadla, kde se nemontuje poduška do opěrky . 

Jedná se o 1 obdélníkovou podušku sedadla ( 260 x 300mm ) s termostatem, který při překročení max.teploty vypíná vyhřívaný obvod . Součástí podušky  není ovládací 1 stupňová nebo 2 stupňová sada - viz nabídka v souvisejícím zboží. Kvůli různým variantám podušek a ovládacích sad je potřeba objednat zvlášť podušku(-ky) a ovládání, které vám vyhovuje. Podušku lze napojit i na ovládací jednotky jiných výrobců. 

Poduška v této variantě je tvořena 1 molitanovou vrstvou, zpevněnou tkaninou, tl. 3mm. Odporový meandr je nalepený na samolepicí vrstvě této podušky. Po sundání krycího papíru se poduška s meandrem nalepí celoplošně na sedlo. Celé sedadlo se příp. může přečalounit čalounickým molitanem. Tento typ podušky dává velice dobrý výsledek, protože na sedlu vznikají jen minimální vyvýšeniny. Celá poduška vyhřívání je tenká a pružná, takže zůstávají zachovány původní funkční vlastnosti sedla.


Poduška má příkon 20W 

Výrobek má udělenou homologaci E8.

 U tohoto výrobku doporučujeme a zajišťujeme profesionální montáž pod potah sedla a to již od 1200,-Kč včetně DPH.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky - čtyřkolky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: