Vyhřívané gripy OXFORD s integrovaným ovládáním - Adventure

4 890 Kč
Expedice do 48 hodin!
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Vyhřívané gripy Oxford s integrovaným ovládáním přímo v rukojeti

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis:

HOTGRIPS® PRO jsou nejnovější evolucí z rozsáhlé řady Oxford HOTGRIPS® - plně integrovaná vyhřívaná rukojeť, která se dodává ve 3 zcela nových vzorech rukojeti.

Na velmi praktické úrovni jsou to naše první plně silikonové gripy; tento neuvěřitelný materiál prodlužuje jejich životnost až o 200 % bez kompromisu v pohodlí nebo výkonu, stejně jako snižuje namáhání kabelu a zvyšuje úroveň přilnavosti.

Kromě toho zde také není žádný samostatný rozvaděč, který by se nacházel a instaloval, protože každá rukojeť obsahuje vlastní jednotku vnitřní regulace teploty, ovládanou tlačítkem napájení/teplota s LED kontrolkou na rukojeti na straně spojky.

Na techničtější úrovni bude inteligentní ovladač nezávisle měřit a řídit teplotu každé rukojeti pomocí vestavěných termistorů, aby udržoval požadované nastavení teploty.

HOTGRIPS® PRO ADVENTURE kombinuje vroubkovanou základnu s naším šestihranným vzorem v ohybu palce a dalšími uchopovacími tyčemi po délce rukojeti, aby poskytoval maximální pohodlí a kontrolu na nerovném terénu. Díky integrované regulaci teploty udrží tyto odolné silikonové rukojeti vaše ruce v teple a pohodlí, takže se můžete soustředit na cestu před vámi.

Klíčové vlastnosti

 Inteligentní design
• Inovativní funkce paměti nastavení ohřevu ukládá předchozí nastavení ohřevu a nastaví se na výchozí při zapnutí, což šetří čas při pravidelném používání.
• Integrovaný ovladač – umožňuje jezdci nastavit teplotu bez sundání ruky z rukojeti.
• Jednoduchá instalace – nový integrovaný ovladač znamená, že instalace kabelového svazku HotGrips® je ještě jednodušší.

Nastavení citlivého tepla
• Vestavěná termistorová technologie automaticky reguluje teplotu.
• Přesná regulace teploty – stačí opakovaně stisknout tlačítko a vícebarevné LED kontrolky indikují nastavení teploty (červená = 45°C; bílá = 40°C; modrá = 35°C).
• LED světla se automaticky ztlumí, aby se snížilo rozptylování při jízdě v noci.

Vodotěsné provedení
• Plně vodotěsné konektory a integrovaný ovladač splňují krytí IP65 a chrání vaše HotGrips® před živly.

Režimy úspory baterie
• Chrání před vybitými bateriemi, takže pokud zapomenete vypnout vypínač, udělá to za vás!
• HotGrips® Pro nabízí další režim úspory baterie pro lithiové baterie, který je nyní běžný u vysoce výkonných motocyklů.

Vlastnosti rukojeti
• Silikonově tvarované rukojeti – prodlužují životnost rukojeti až o 200 %, aniž by došlo ke snížení pohodlí nebo výkonu.
• Integrované odlehčení tahu kabelu – kompaktnější kabelový výstup umožňuje zmenšit velikost rukojeti.
• Vhodné pro řídítka 7/8" (22 mm) ⌀.
• Garantovaná přilnavost – šestihranný dezén pro pohlcování vibrací a odolnost; rýhovaný vzorek běhounu vytváří největší plochu pro maximální přilnavost a kontrolu; uchopovací tyče pro těžký terén, kde je přilnavost důležitější pro kontrolu a stabilitu.
• Přizpůsobitelné rukojeti - Délka rukojeti 132 mm, ale lze ji v případě potřeby zkrátit na 123, 120 nebo 117 mm s otevřenými konci umožňujícími montáž závaží na konce tyče.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky - motocykly
Záruka: 2 roky

Video od výrobce

Video od výrobce - návod na instalaci

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: