Nákladní pracovní čtyřkolka CFMOTO Gladiator UTV 1000 XL EPS

474 990 Kč
Na objednání

HOMOLOGACE PRO 5 OSOB!

Dodáván v homologaci T1b -Jedná se o UTV a SSV s provozní hmotnosti více než 600 kg. Maximální rychlost je omezena na 60 km/h. UTV a SSV kategorie T1b.

Cena obsahuje: Elektrický posilovač řízení (EPS), 14" hliníkové disky, špičkové víceplátnové odolné 27" pneumatiky STAG, homologované tažné zařízení s homologovanou tažnou silou 520 kg, silný naviják, multifunkční displej

Příplatková výbava

Pevné dveře: novinka - léto 2023 očekáváme neskladnění 
Plastová střecha: +6.000 CZK
Rozšiřovací lemy: +1.500 CZK
Ochranné sítě: + 4.220 CZK
Přední okno (sklo laminované vč. stěrače): +29.990 CZK*
Kabina DFK (komplet vč. čelního skla a vytápění): +113.950 CZK*

Dostupné barvy: šedá, true timber camo (+6.000 CZK)

Recyklační příspěvek pneu: 251 Kč

Ceny uvedeny v Kč vč. DPH a legálního TP (kategorie T1b).

* montáž položek podléhá dalšímu zpoplatnění

Fotografie mají ilustrativní charakter (může se lišit barva, pneu, atd.)

Detailní informace

Detailní popis produktu

CFMOTO Gladiator UTV1000 XL EPS

Stroj, který svým vstupem na trh nepochybně pořádně rozvíří kategorii pracovních UTV. Kompletně nová dlouhá konstrukce celého stroje zabalená do exkluzivního designu z rakouského designového studia Kiska, mezi jehož zákazníky patří i slavná KTM. Srdcem Gladiatora UTV1000 XL je nový motor kategorie 1000 ccm, který profi dělníkovi dává v maximálním offroad verzi výkon přes 80 Hp a 79 Nm (offroad)! V oblasti pracovních UTV více než velkorysé hodnoty! Elektronika z dílen německé firmy Bosch, pohon díky osvědčenému kanadskému variatoru CV-Tech a použití extrémně odolných amerických řemenů Bando (příp. japonských Mitsuboshi), zajistí bezproblémové využití stroje i při nejtěžším pracovním nasazení. Jasné pracovní či přepravní zařazení tohoto výkonného stroje dokazují plně homologované parametry, kde vyčnívá homologace pro 5 osob, homologovaná tažná síla 790 kg (brzděný) či homologovaná koule s elektrickou zásuvkou. Množství úložných prostorů, vnitřní ergonomie a zcela nový systém úložení pracovních boxů "Cargotool" jen podtrhují fakt, s jakou péčí a důrazem na detaily se výrobce s designéry věnovali vývoji tohoto mohutně dimenzovaného stroje. Součástí výbavy je i silný 3500 lbs naviják s dálkovým ovládáním.

Tento speciální odolný stroj, určený převážně pro profesionální práci a přepravu osob, vám umožní mnoho činností, které jste dosud nezvládli. Pokud chcete přepravovat těžké náklady ve šaptně dostupném terénu, táhnout nákladní vozíky, dopravovat osoby, uklízet, shrnovat sníh, prostě pokud chcete překračovat všechny bežné limity, je CFMOTO Gladiator UTV1000 XL tím pravým strojem pro vás!

Díky své příznivé ceně dokáže Gladiator UTV1000 XL oslovit kromě profesionálů i farmáře, zahrádkáře, či chalupáře, pro které je vysoká kvalita a dostupná cena rozhodujícím kritériem!

Mohutně dimenzovaná a prostorná korba Gladiatora UTV1000 XL, jejíž konstrukce je kombinací vysoce kvalitního tvrzeného odlehčeného plastu a oceli, je sklopná a jištěná hydraulickými tlumiči a samozřejmě má také otevírací masivní zadní čelo. Rozměrná ložná plocha je vybavena i pevnými oky na uchycení nákladu, která bez problémů pojme palety velikosti EUR i větší a bezpečně odveze náklad i několika metráků.

Kabina automobilového typu pro 5 pasažérů je vybavena snadno udržovatelnými ergonomickými sedačkami ze syntetické omyvatelné kůže, robustním ochranným ocelovým rámem s integrovanými bezpečnostními 3-bodovými pásy (pro provoz strojů kategorie UTV Gladiator není povinná přilba) kompletní výbavou pro snadné ovládání stroje. Ve výbavě kabiny nechybí praktické dálkové ovládání k navijáku či množství praktických odkládacích ploch včetně systému "Cargotool" pro uložení pracovního nářadí. K dokonalosti a komfortu kabiny jsouk dispozici volitelně boční dveře. Jako další volitelné příslušenství je k dispozici plastová střecha, přední plexisklo či ochranné boční lemy.

Pro maximální komfort při těžkém pracovním nasazení budou v průběhu jara k dispozici na vozy Gladiator UTV1000 XL i špičkové nadstavbové celouzavřené kabiny vč. topení a stěračů či profi skla se stěrači a ostřikovači od české firmy DFK.

Vysoký výkon, 4x4 s uzávěrkou a oběma diferenciály, precizní posilovač řízení, majestátní rozměry, skvělá stabilita a vyvážené jízdní vlastnosti, 14” elegantní ALU kola, špičkové víceplátnové odolné 27" pneu STAG, bohaté úložné prostory, kompletní LED osvětlení, nový multifunkční displej, nastavitelné sedadlo a volant – to vše jsou vlastnosti, které z Gladiatora UTV1000 XL dělají nejvšestrannějšího pomocníka, jakého jste si mohli přát! 

Aktuálně mají všechny čtyřkolky CFMOTO exkluzivní záruku v délce 5 let*!

Profesionální servis, rozsáhlý sklad náhradních dílů a technická podpora na území ČR a SR jsou zcela samozřejmé.

Výkon a dostatek místa bez kompromisů a bez limitů  -  to je nový Gladiator UTV1000 XL

Technické informace

Kapacity:
Benzinová nádrž: 40 litrů
Délka: 3745 mm
Šířka: 1615 mm
Výška: 1880 mm
Rozvor:

2850 mm

Světlá výška:

300 mm

Hmotnost: 945 kg
Rozměry korby: 1412 x 901mm (více jak EUR paleta)
Nosnost korby: 210 kg
Homologovaná tažná síla: 790 kg (bržděný), 520 kg (nebržděný)
Homologace: Pro 5 osoby, plná EU homologace, ŘP sk. B
Systém pohonu:
Převodovka: Automatická CVT - variátor CV-Tech / převody P/R/N/H/L (parkovací/zpátečka/neutrál/rychle vpřed/terénní redukce),  uzamykatelný přední diferenciál / automatický zadní samosvorný diferenciál Eaton (100% svornost)
Náhon kol: Kardanovými hřídeli
4x4 pohon: Odpojitelný
Přední pneu: 27x9-14 CST STAG
Zadní pneu: 27x11-14 CST STAG
Brzdový systém:
Brzda přední: Kotoučová hydraulická
Brzda zadní: Kotoučová hydraulická
Parkovací brzda: Ano
Odpružení:
Přední:

Nezávislé, seřiditelné odpružení / Dvojitá ocelová A-ramena

Zadní:

Nezávislé, seřiditelné odpružení / Dvojitá ocelová A-ramena

Motor:
Typ motoru: 4-taktní 8-ventilový dvouválec, SOHC
Vrtání x zdvih: 91 mm x 74 mm
Objem motoru: 963 cm3
Startování: Elektrickým startérem
Chlazení motoru: Kapalinou s nezávislým olejovým okruhem
Mazání: S mokrou skříní
Zapalování: ECU Bosch (GER)
Palivo: Bezolovnatý benzin 95 Oktanů

Doplňkové parametry

Kategorie: Nákladní čtyřkolky UTV
Záruka: Prodloužená záruka 5 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: