Petro Canada Traxon 85W- 140, 20l

3 200 Kč
Expedice do 3 pracovních dnů
Můžeme doručit do:
14.12.2023

Manuální převodovka - převodový olej

Detailní informace

Detailní popis produktu

Traxon Traxon se prodává pouze ve 20l balení.

Po dohodě je možné zaslat 1l balení, cena 160,- kč je za 1l!

TRAXON* 85W-140 Vícerozsahový převodový olej vytvořený pro použití ve vysokých provozních teplotách, poskytuje vynikající dlouhotrvající ochranu, prodlužuje životnost a šetří náklady na údržbu.

Je doporučený pro použití v manuálních převodovkách, diferenciálech, osobních, dodávkových nebo nákladních vozech v silničním, stavebním, lesnickém a důlním provozu.

Další použití je pro kardanové klouby v olejové lázni, ložiska kol, planetární ozubená soukolí, kormidelní stroje a průmyslové reduktory. API GL 5; API MT-1; MIL-PRF-2105E; SAE J2360; Mack GO-J; Dana; Meriot; ZF TE-ML 05A; Navistar  


Recenze společnosti BMW RENOCAR Brno:

BMW RENOCAR - ZKUŠENOST Z PRAXE našim zákazníkům, kteří využívají služeb našeho Klasik servisu určeného pro vozidla starší 6 let,pravidelně již několik let poskytujeme servis profesionálními přípravky BG Products,Inc., kterépomáhají udržovat vstřikovací a spalovací systém ve výborné kondici. Tím jsme významně prodloužiliživotnost motoru.

Nezanedbatelnou výhodou je také snížená spotřeba paliva, nízké emise a plný výkonmotoru.

Z dalších servisů bych vyzvednul BG servis olejového systému, který velmi efektivně odstraňujehouževnaté úsady z olejovém prostoru a tím ochraňuje stěny válce, klikovou hřídel před vznikemopotřebení a předchází zanášení filtrů pevných částic.

Profesionální produkty BG jsme si ověřilitestováním a po dvou letech spolupráce můžeme říci, že výkon a funkčnost přípravků BG jsoubezkonkurenční. Dále oceňujeme profesionální přístup zástupce BG Products, inc. pro ČR a SR firmyI.O.B., s.r.o., která provádí pravidelná školení a zajišťuje veškerou technickou podporu pro našetechniky“ Ing. Radek Holcmann, After sales Manager společnosti Renocar Brno

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Převodové oleje
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: