Petro-Canada ATF+4 1 l

Kód: ATF-4
248 Kč
Do 3 pracovních dnů!
Můžeme doručit do:
23.9.2021

Servo, automatická převodovka

Detailní informace

Detailní popis produktu

PETRO-CANADA ATF+4® na základě požadavků Daimler Chrysler Corporation byla vytvořena tato kapalina, která má její plné schválení pro použití v automatických převodovkách, které požadují klasifikace Daimler Chrysler ATF+4®; ATF+3® a všechny předcházející (licenční číslo:40510030).

Kapalina je vytvořena na křišťálově čirém, syntetickém základovém oleji Petro-Canada o čistotě 99,9%.

V tomto složení má kapalina excelentní výkon, tím také prodloužený servisní interval - doporučený interval 160 000 km.

Díky zvýšené oxidační a teplotní rezistenci zaručuje vynikající ochranu zařízení při velmi vysokém zatížení a sportovní jízdě, zaručuje velmi snadné řazení v nízkých teplotách (bod tuhnutí – 51°C).

Snižuje také provozní náklady.

Dle Chrysler se tento ATF+4 používá i do všech servořízení modelů Jeep, kde není předepsaný Hydraulic PSF a do většiny přídavných převodovek.

Recenze společnosti BMW RENOCAR Brno:

BMW RENOCAR - ZKUŠENOST Z PRAXE našim zákazníkům, kteří využívají služeb našeho Klasik servisu určeného pro vozidla starší 6 let,pravidelně již několik let poskytujeme servis profesionálními přípravky BG Products,Inc., kterépomáhají udržovat vstřikovací a spalovací systém ve výborné kondici.

Tím jsme významně prodloužiliživotnost motoru. Nezanedbatelnou výhodou je také snížená spotřeba paliva, nízké emise a plný výkonmotoru. Z dalších servisů bych vyzvednul BG servis olejového systému, který velmi efektivně odstraňujehouževnaté úsady z olejovém prostoru a tím ochraňuje stěny válce, klikovou hřídel před vznikemopotřebení a předchází zanášení filtrů pevných částic.

Profesionální produkty BG jsme si ověřilitestováním a po dvou letech spolupráce můžeme říci, že výkon a funkčnost přípravků BG jsoubezkonkurenční. Dále oceňujeme profesionální přístup zástupce BG Products, inc. pro ČR a SR firmyI.O.B., s.r.o., která provádí pravidelná školení a zajišťuje veškerou technickou podporu pro našetechniky“ Ing. Radek Holcmann, After sales Manager společnosti Renocar Brno

Doplňkové parametry

Kategorie: OLEJE, MAZIVA a KAPALINY
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: